Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Wygrana z Basztą Przedecz

• autor: Grajek18, 2014-04-29 08:21

Podopieczni Sobańskiego podczas 15 kolejki konińskiej klasy A pokonali na wyjeździe zespół wicelidera Basztę Przedecz. Dzięki zdobytym 3 punktom umocniliśmy się na pozycji lidera. Na początku spotkania mecz był bardzo wyrównany lecz od około 20 minuty grę zdominował nasz zespół. Do przerwy udało nam się delikatnie udokumentować swoja przewagę na boisku  strzelając 2 bramki. Po przerwie gospodarze szybko strzelają bramkę kontaktową z rzutu karnego. Orzeł na tą bramkę odpowiedział 4 golami, kontynuując swoją bardzo dobrą grę w tym spotkaniu. Końcowy wynik meczu 6:1.

Skład: Paweł Szymczak - Bartosz Bartczak, Eryk Lisiak, Daniel Szkudlarek, Tomasz Mikołajczyk - Łukasz Pamin (80" Jacek Tomankiewicz), Marcin Pawlak, Mateusz Ułanek (80" Mariusz Ostrowski), Marek Pluciński (85" Michał Malanowicz) - Dariusz Małachowski, Tomasz Kropidłowski (65" Sławomir Gnatowski)

Bramki: Marek Pluciński (dwie), Dariusz Małachowski (dwie), Mateusz Ułanek, Marcin Pawlak