Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Zwycięstwo w Malanowie

• autor: Grajek18, 2014-05-12 21:45

Wszyscy dobrze wiemy jakie trudne mecze do tej pory rozgrywała nasza drużyna na wyjeździe w Malanowie. Na własnym stadionie radziliśmy obecnie sobie dobrze z tą drużyna lecz na terenie Gromu nie bywało już tak kolorowo. Dla naszej ekipy było to mega ważne spotkanie i wszyscy liczyliśmy na trzy punkty. W końcu 11 maja udało nam się odnieść zwycięstwo nad drużyna z Malanowa na ich terenie. Spotkanie rozpoczęliśmy bardzo skupieni i zmotywowani. Sporo zamieszania wprowadził arbiter spotkania lecz lepiej poradziła sobie z tym nasza drużyna. W obu połowach meczu lepsza była drużyna z Grzegorzewa, co udokumentowała strzelając po jednej bramce w każdej połowie. Mecz zakończył się wygraną 2:0, już dziś zapraszamy wszystkich naszych kibiców na kolejne spotkanie które odbędzie się 18 maja na stadionie w Grzegorzewie. Naszym  przeciwnikiem będzie drużyna z Brzeźna. Wspierajmy nasz zespół dopingiem i wspólnie odnieśmy wielki sukces.

Skład: Paweł Szymczak - Bartosz Bartczak (65' Michał Malanowicz), Eryk Lisiak, Daniel Szkudlarek (35' Sławomir Jaroszewski), Tomasz Mikołajczyk - Łukasz Pamin, Mateusz Ułanek, Marcin Pawlak, Marek Pluciński - Dariusz Małachowski, Tomasz Kropidłowski (75' Sławomir Gnatowski)

Bramki: Dariusz Małachowski, Tomasz Kropidlowski