Zadowalające wyniki

• autor: Grajek18, 2015-10-06 13:11

Piłkarze Orła rozpoczęli październik bardzo udanie. Wyniki naszych zespołów są optymistyczne i miejmy nadzieje że nasi zawodnicy utrzymają tak dobrą grę w kolejnych spotkaniach.

Młodzicy przegrali w Olszówce 5-2 bramki zdobyli: Mateusz Rybczyński i Mateusz Bednarkiewicz. Trzy bramki stracili po strzałach samobójczych ,ale podjęli walkę i za to należą im się słowa pochwały. Juniorzy rozgromili Wartę Krzymów 9-0 bramki: Olczyk Patryk -4 Jasiński Dominik-1 Wawrzyniak Bartosz-1 Jeżyński Jacek-1 Rosiński Patryk-1 i samobójcza. Mecz ten można podsumować tak wynik lepszy od gry. Bilans bardzo dobry 5 wygranych, bramki 36-0. Kolejny mecz z MKS Dąbie.  Również seniorzy zagrali cały mecz na dobrym poziomie i to w zupełności wystarczyło do pokonania czołowego zespołu ligi Wichru Dobra. Wynik spotkania otworzył Kacper Świder , drugą bramkę zdobył Marcin Lewandowski. Okazji do zdobycia bramek było jak zwykle dużo więcej , ale zawiodła skuteczność .

Skład: ADAM SOBKOWIAK- KONRAD KUCHARSKI(65’TOMANKIEWICZ JACEK) KAZMIERCZAK ŁUKASZ BARTCZAK BARTOSZ JANKOWSKI ANDRZEJ-PAWLAK MARCIN ŚWIDER KACPER UŁANEK MATEUSZ (85’CICHOS KRZYSZTOF) PLUCIŃSKI MAREK LEWAMDOWSKI MARCIN (70’KROPIDŁOWSKI TOMASZ) MAŁACHOWSKI DAREK

Bramki: ŚWIDER KACPER, LEWANDOWSKI MARCIN