Mistrzostwo , 5 miejsce i coraz lepsza drużyna.

• autor: Grajek18, 2015-11-28 10:57

To już koniec gier naszego zespołu w obecnym 2015 roku. Przygotowaliśmy dla Was krótkie podsumowanie występów jesiennych wszystkich naszych zespołów. Zapraszamy do czytania  :-)

Tak w skrócie można by podsumować występy poszczególnych drużyn naszego klubu. Podopieczni Mariusza Sobczaka to najmłodsi zawodnicy Orła. Ten sezon to dla nich zupełna nowość większe boisko , a także inna ilość zawodników na boisku niż dotychczas.  Rundę zakończyli na 10 miejscu z bilansem 1 wygrana , 1 remis i 8 porażek , bramki 9-45.Początki zawsze bywają trudne i to powiedzenie w tym przypadku doskonale się sprawdza. Chłopcy potrafią zagrać dobrą pierwszą połowę, a na drugą nie potrafią w pełni się skoncentrować. Grają za to z bardzo dużą ambicją i poświęceniem . Na razie wyniki są sprawą drugorzędną, cieszy postęp w porównaniu z poprzednim sezonem. Kolejna runda powinna być w ich wykonaniu jeszcze lepsza .W tej kategorii wiekowej przewodzą podopieczni Piotra Górskiego zawodnicy Olimpii Koło . Juniorzy to obecnie klasa sama w sobie. Wszystkie 9 spotkań wygranych do ZERA stąd bilans 9-0-0, a bramki 58-0. Przewaga nad drugim w tabeli Turem Turek wynosi 7 Punktów. Bramka Jacka Jeżyńskiego z meczu z Turem bije rekordy oglądalności w sieci. Choć kadra jest bardzo wąska to wchodzący do pierwszego składu wcale nie ustępują kolegą grających w nim  dotychczas . Na pewno tworzą drużynę na boisku i po za nim , a to jest najważniejsze. Konrad Kucharski  gra w pierwszym składzie seniorów , minuty w seniorach łapie Patryk Rosiński. Natomiast Szymon  Czupryński został bohaterem wygranego meczu pucharowego z Górnikiem Kłodawa. Swoją szanse na grę w pierwszym zespole dostaną również inni zawodnicy. Seniorzy rundę zakończyli na 5 miejscu i to oddaje obecne możliwości zespołu. Początek tradycyjne kiepski , ale końcówka  tradycyjne dobra szkoda że to już koniec. Bilans rundy 8 zwycięstw 2 remisy i 6 porażek bramki 31-27. Jesteśmy w stanie pokonać drużyny z czołówki , a z trzema ostatnimi zespołami zdobyliśmy 2 punkty. Zwłaszcza u siebie jesteśmy bardzo groźni mecz pucharowy z Górnikiem Konin to potwierdził. W okręgówce prowadzi beniaminek Wicher Dobra , którego pokonaliśmy 2-0. Wszystkim naszym zawodnikom jeszcze lepszych wyników na wiosnę.

autor: ~kibice 2016-01-03 15:03:25

avatar kto odchodzi kto przychodzi sa jakies wjesci?

autor: ~anonim 2016-01-03 15:20:19

avatar o odejściach chodzą słuchy

autor: ~anonim 2016-01-03 16:57:50

avatar gogus do barlog