Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Gra lepsza niż wynik

• autor: Grajek18, 2016-04-20 15:50

Kolejna wyjazdową porażkę ponieśli seniorzy Orła , tym razem w Nekli. Jak na tak daleki wyjazd kadra była dobra ,a zarazem liczna . Początek spotkania to przewaga Orła , lecz w grze zabrakło dokładności. W nie groźnej sytuacji Łukasz Kazimierczak zagrywa piłkę ręką i sędzina dyktuje rzut karny trzeci w trzecim spotkaniu wyjazdowym. Jednak doskonałą interwencją popisuje się Szymon Czupryński wybija piłkę na rzut rożny. W krótkim odstępie czasu Płomień stwarza sobie groźne sytuacje , ale Bartosz Rebelak i Szymon Czupryński są na posterunku. Końcówka pierwszej połowy to dobre okazje Małachowskiego i Olczyka. Do przerwy 0-0. Pierwsze 5 minut drugiej odsłony To powinien być koniec meczu dla Płomienia , lecz zawodnicy Orła razili nie skutecznością i lepiej spuścić nad ich postawa zasłonę milczenia. Apogeum nieporadności był strzał Małachowskiego z 5 metrów w poprzeczkę. Zgodnie ze starym piłkarskim powiedzeniem , że nie wykorzystane sytuacje się mszczą Płomień zdobywa bramkę. Orzeł ambitnie dążył do wyrównania i miał ku temu okazję , ale ich nie wykorzystał. Natomiast gospodarze w końcówce zdobywają bramkę na 2-0. Gra dużo lepsza niż ostatnio, było kilka okazji do zdobycia bramki , może za tydzień będzie lepiej.

Juniorzy otrzymali punkty walkowerem Górnik Kłodawa wycofał się z rozgrywek. Młodzicy przegrali w Wierzbinku 2-1, bramka Daniel Andrzejczak.