Lp. Osoba Pkt.

Aktualności

Zabrakło jakości

• autor: Grajek18, 2016-05-09 21:20

W tej rundzie spotkań tylko juniorzy zainkasowali komplet punktów. Dostali je walkowerem ponieważ Warta Krzymów wycofała się z rozgrywek. Młodzicy w meczu derbowym ulegli GKS Olszówka 1-3. Honorową bramkę zdobył Mateusz Rybczyński. Seniorzy przegrali z jednym z kandydatów do awansu Wichrem Dobra 2-0. Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy jednak nasza drużyna dzielnie , się broniła i wyprowadzała groźne kontry. Po jednej z nich doskonałą okazję zaprzepaścił Patryk Olczyk zabrakło spokoju.Groźne z dystansu uderzał Marcin Pawlak , ale bramkarz Winiarski popisał się doskonałą interwencją. Gospodarze mieli więcej okazji do zdobycia bramek , ale ich nie wykorzystali. Bramkę straciliśmy w 55 minucie po rzucie wolnym. Ruszyliśmy do odrabiania strat , lecz nie potrafiliśmy zaskoczyć rywali.Bramkę na 2-0 straciliśmy w 90 minucie.Zawodnicy włożyli w ten mecz mnóstwo sił i pozostawili po sobie dobre wrażenie