W końcu zwycięstwo

• autor: Grajek18, 2016-06-02 08:15

W ostatnim czasie dużo spotkań rozegrali zawodnicy naszeg klubu. Młodzicy przegrali w Turku 4-1 . Bramkę w 1 minucie zdobył Mateusz Rybczyński . Nasza drużyna na 2 kolejki przed końcem rozgrywek zajmuje 11 miejsce. Juniorzy poczynili kolejne kroki do wygrania ligi kolejno zwycięzyli 7-0 Orła Kawęczyn, 7-1 MKS Dąbie , i 5-1 Kasztelanię Brudzew . Na kolejkę przed końcem sezonu mają 13 punktów przewagi nad Turem Turek. 8 czerwca zagrają mecz barażowy o awans do ligi wojewódzkiej z Wrześnią . Spotkanie to zostanie rozegrane w Golinie o 17.30. Seniorzy przegrali w Orzechowie 2-1 bramkę zdobył Patryk Olczyk. Orzeł mógł zdobyć punkty , ale zawiodła skuteczność. W kolejnym meczu pokonali lidera Strażaka Licheń 3-0. Bramki zdobyli Łukasz Pamin i Dariusz Małachowski 2 .Goście dostali najniższy wymiar kary , przy lepszej skuteczności wynik powinien być dużo wyższy.

Skład Orła:

SOBCZAK MARIUSZ- , REBELAK BARTOSZ( 39 'ROSIŃSKI PATRYK) ,   BARTCZAK BARTOSZ  JEŻYŃSKI  JACEK MALANOWICZ MICHAŁ( 60 SZULCZYK ADAM0'-  ,PLUCIŃSKI MAREK  MAŁACHOWSK9 85 TORZEWSKI DAWID0I DARIUSZ ,OLCZK PATRYK  ,  Pamin Łukasz , CICHOS KRZYSZTOF9 70'TOMANKIEWICZ JACEK0 PAWLAK MARCIN